Pasākuma organizēšanā Jūs varat izmantot mūsu animatoru vai pieaicināt savu ballītes vadītāju.

Mūsu animators : 70eiro/2h, kur 1,5h aktīva darbošanās ar izvēlētu tēlu + jubilāra sveikšana, kūku ēšana, brīvais laiks atrakciju laukumā.

 Piedāvājums ballītēm:

Pepija Garzeķe- aizvedīs fantastiskā fantāziju rotaļu virpulī, splēs un dziesmās apceļojot daudzas, neredzētas Pasaules valstis.

Minnija (Mikipele)- aicinās bērnus doties ceļojumā uz Disnejlendu, spēlējot pašas interesantākās un mīļākās Minnijas draugu spēles.

Pirātu kapteine Benedikta Vētra – ieraus aizraujošos pirātu piedzīvojumos, spēlējot izlūku spēles, dejojot trakās pirātu dejas, kuģojot un šaudoties, neizpaliks arī apslēptās mantas meklēšana.

Princese Anna- sarīkos īstu, nebēdnīgu princešu ballīti ar dejām, dziesmām un lūpu krāsošanu.

Mazā Raganiņa- uzburs skaistu un pārsteigumiem bagātu ballīti ar konfekšu lietu un nelielu maģijas piesitienu. Viņa atklās šādus, tādus trikus, noslēpumus, lai katrs var kļūt par burvi.

Nebēdnīgā Minjonu ballīte - joki un jautrība Minjonu stilā, banānīgas spēles, Grū izaicinājumi un protams, Minjonu dejas.

Profesore Abrakadbra - aizraus ar triku paraugdemonstrējumiem, atklās maģijas noslēpumus. Bet, ja pa prātam nav maģija, tad iepazīstinās ar dažādiem eksperimentiem - krāsu jaukšanās burvību, uguns brīnumiem, magnētiem un statisko elektrību.

Dinozauriņš Dino - kopā ar mazajiem dinozauru cienītājiem ies dinozauriem pa pedām. Meklēs tos Sapņu salā. Iesaistoties rotaļu darbībās iepazīsim dinozauru dažādību, pētīsim kopīgās un atšķirīgās iezīmes.

Tīģeris - sen jau sapņojis būt par pašu labāko ballīšu vadītāju... tikai viņš vēl nekad to nav darijis... Tādēļ uzaicinājis Simtjūdžu meža iemītniekus, lai kopā nosvinētu vienu riktīgi jautru ballīti.

Alise Brīnumzemē - apciemosim trako Cepurnieku, piedalīsimies neredzētā tējas dzeršanas rituālā, medīsim Češīras kaķi un iekarosim Karalienes pili. Kāršu spēles un citi interesanti parsteigumi.

Fiksā zaļmatainā Čiksa - uzrīkos īstu karsējmeiteņu ballīti ar lūpu un nagu krāsošanu, tetovēšanos un pat matu krāsošanu, dejām, smieklīgām selfiju uzņemšanām un fifīgām spēlēm (papildus samaksa 15eiro par krāsām)

Var arī uzrīkot pidžamballīti -pidžamu skaistumkonkursu, spilvenkaujām un trakulīgām dejām.

Bildes šeit...

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .