Laipni lūgti bērnu izklaides centrā un rotaļu laukumā "Sapņu sala"

"Sapņu sala" ir bērnu pārsteiguma, prieka, jautrības un izklaides pasaule.

  •  "Sapņu sala" bērnu rotaļu laukumā vecākiem ir iespēja kopā ar bērniem vai atstāt savus bērnus draudzīgu darbinieku uzraudzībā. Kamēr Jūs iepērkaties, vingrojat vai vienkārši atpušaties, bērni var izbaudīt atrakciju ar dažādu šķēršļu pārvarēšanu, bumbu priekus un slidkalniņu, lekt batutā, izpausties uz unikālas, lielas Lego sienas, būvēt mīksto kluču pilis, kā arī pie galdiem likt dažādus konstruktorus, zīmēt un krāsot. Ir pieejamas arī sportiskas aktivitātes - dažādi braucamie, trenažieri un galda hokejs. Ir padomāts arī par muzikālām un intelektuālām nodarbēm, kam atvēlēts savs stūrītis.
  • Visspilgtāk no visiem svētkiem bērns atceras savu DZIMŠANAS DIENU - mēs palīdzēsim Jums izbaudīt šo Lielo Dienu tepat Ķekavā!
  • "Sapņu salā"  ir iespējams izīrēt telpas un noorganizēt jebkura cita veida bērnu ballītes. Piedāvājam savus animatorus, bet varat nākt arī ar savu vadītāju.
  • Unikāla iespēja - 2m liela LEGO siena, kur ikkatrs gribētājs var izpausties un pēc tam iespējams iemūžināt savu darbu.

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .